Summer Sale

Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black

49 / 39

Hoog getailleerde, naadloze korte fietsbroek.

Gekozen kleur: Zwart
Beschikbaar in deze kleuren
Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black
Define Seamless Biker Shorts Wmn Daisy Blue
Kies de maat
XS
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Nieuw!
Define Seamless LS Crop Top Black/Black
26
XS M XL XXL L S
Define Seamless LS Crop Top Black/Black
29€ (39€)
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - Rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op linkerheup
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 20 cm in zoom
    - 92% Nylon, 8% Spandex

    Specificatie
      Kleur: Zwart
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Pasvorm: Tight fit
      Art.nr: 13101-275
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
      - Rekbare en duurzame stoffen
      - ICIW-logo op linkerheup
      - SWEATTECH™
      - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
      - 20 cm in zoom
      - 92% Nylon, 8% Spandex

      Specificatie
        Kleur: Zwart
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Pasvorm: Tight fit
        Art.nr: 13101-275
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Nieuw!
      Define Cropped 1/4 zip Black/Black
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Cropped 1/4 zip Black/Black
      36€ (45€)
      Nieuw!
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black
      20
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black
      39€ (49€)
      Nieuw!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
      21
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
      31€ (39€)
      Nieuw!
      Define Seamless LS Crop Top Black/Black
      26
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless LS Crop Top Black/Black
      29€ (39€)
      Nieuw!
      Define Seamless Sports Bra Black/Black
      20
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Sports Bra Black/Black
      28€ (35€)
      Nieuw!
      Define Seamless Tights Black/Black
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Black/Black
      47€ (59€)

      Shop the look

      Nieuw!
      Define Cropped 1/4 zip Black/Black
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Cropped 1/4 zip Black/Black
      36€ (45€)
      Nieuw!
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black
      20
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Black/Black
      39€ (49€)
      Nieuw!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
      21
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
      31€ (39€)
      Nieuw!
      Define Seamless LS Crop Top Black/Black
      26
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless LS Crop Top Black/Black
      29€ (39€)
      Nieuw!
      Define Seamless Sports Bra Black/Black
      20
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Sports Bra Black/Black
      28€ (35€)
      Nieuw!
      Define Seamless Tights Black/Black
      20
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Black/Black
      47€ (59€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      21€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41€ (69€)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      51
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      27€ (55€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      21
      XXL L S XS M XL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      31€ (39€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      21€ (35€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom