Define Ribbed Biker Shorts Dk Sand Wmn | Koop sportkleding aan
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 70.000 beoordelingen
  • Klimaatgecompenseerde leveringsmogelijkheden

Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - Rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op linkerheup en discreet gebreid logo op het rechterbeen
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 20 cm in zoom

    Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Fit: Tight fit
      Kleur: Bruin
      Lengte (cm): 20 cm
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Art.nr: 11767-156
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L XS M S XL
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€

    Reviews

    Bestsellers

    Define Seamless Bikers Black Wmn
    XS L M S
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    39€
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    45€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    M S XS L
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    XS L M S
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra White
    35€
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    XS L M S
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America