&noscript=1" /> Scrunch Seamless Shorts Black Wmn | Koop sportkleding aan iciw.
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 130.000 beoordelingen
  • 100% klimaatgecompenseerd

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Scrunch Seamless Shorts Black Wmn

Naadloze korte scrunchbroek.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Je favoriete scrunchstijl, nu in naadloze uitvoering! Met het scrunch-effect leg je de nadruk op je vormen. Het materiaal is zacht en comfortabel op het lichaam en de shorts ademt goed. Wat wil je nog meer van sportkleding?

    -Scrunchbreitechnologie die je vormen benadrukt en je toch droog houdt met onze SWEATTECH™ technologie
    -Minimaal afval in productie door naadloos breien
    -SWEATTECH™ technologie
    -Flatterend ontwerp dat je vormen verbetert
    -ICIW-logo op heupen
    -4-weg stretch voor volledig 360° bewegingsvermogen
    -Hoge taille voor een perfecte pasvorm

    Het model op de foto is 174 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Zwart
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 90% Polyamide, 10% Spandex
      Pasvorm: Tight fit
      Art.nr: 11260-001
      Collection: Scrunch Collection
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Reviews

    Bestsellers

    Scrunch V-shape Tie Shorts Anthracite Wmn
    L M XL
    Scrunch V-shape Tie Shorts Anthracite Wmn
    55€
    Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
    L M S XL XS
    Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
    49€
    Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
    L M S XS
    Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
    45€
    Scrunch Sports Bra Army Green
    L S XS
    Scrunch Sports Bra Army Green
    45€

    Anderen kochten ook

    Scrunch Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Black Wmn
    69€
    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
    79€
    Scrunch Seamless Tights Black
    L M S XS
    Scrunch Seamless Tights Black
    69€
    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    L M S XL XS XXL
    Scrunch Tights Anthracite Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America