Summer Sale

Define Adjustable Sports Bra Black

39 / 16

Aanpasbare naadloze sport-bh met lichte ondersteuning.

Gekozen kleur: Zwart
Beschikbaar in deze kleuren
Define Adjustable Sports Bra Black
Kies de maat
XS S M L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
59
S M XS L
Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
20€ (49€)
Technische aspecten
  • Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Lichte steun

    De sportbeha geeft lichte steun. Geschikt voor activiteiten van lage intensiteit.

    Aanpasbare bandjes

    Het kledingstuk heeft verstelbare schouderbanden, zodat je het kunt aanpassen voor de best mogelijke pasvorm.

Technische aspecten
  • Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Lichte steun

    De sportbeha geeft lichte steun. Geschikt voor activiteiten van lage intensiteit.

    Aanpasbare bandjes

    Het kledingstuk heeft verstelbare schouderbanden, zodat je het kunt aanpassen voor de best mogelijke pasvorm.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

    Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    - 92% nylon 8% elastaan
    - ICIW-logo op de voorkant
    - SWEATTECH & trade;
    - Verstelbare bandjes voor meerdere manieren om te dragen
    - Verstelbare band
    - Lichte ondersteuning

    Specificatie
      Kleur: Zwart
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Ondersteuning: Lage ondersteuning
      Art.nr: 11311-001
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      - 92% nylon 8% elastaan
      - ICIW-logo op de voorkant
      - SWEATTECH & trade;
      - Verstelbare bandjes voor meerdere manieren om te dragen
      - Verstelbare band
      - Lichte ondersteuning

      Specificatie
        Kleur: Zwart
        Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
        Ondersteuning: Lage ondersteuning
        Art.nr: 11311-001
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Define Adjustable Sports Bra Black
      59
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      16€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31
      L XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      27€ (45€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      41
      XS M XL L S
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      23€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      31
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      27€ (39€)
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      51
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      22€ (45€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      M XS L S XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      21
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      31€ (39€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)

      Shop the look

      Define Adjustable Sports Bra Black
      59
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      16€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31
      L XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      31€ (45€)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      27€ (45€)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      27€ (45€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      41
      XS M XL L S
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      23€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      31
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      27€ (39€)
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      51
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      22€ (45€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      M XS L S XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      21
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      31€ (39€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      55€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      71
      S XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      10€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      60
      M XS S
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      14€ (35€)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      41
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      35€ (59€)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41€ (69€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      71
      S XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      10€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom