Define Seamless Sports Bra Black | Koop sportkleding aan iciw.n
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Define Seamless Sports Bra Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Hier is een nieuw model dat vergelijkbaar is met de sport-bh met spaghettibandjes in discrete maar revitaliserende kleuren! Onze Define naadloze sport-bh heeft een eenvoudig ontwerp met stijlvolle details en biedt tegelijkertijd een ongelooflijk comfort!

    Doe deze aan, en je zult nooit meer een andere bh willen dragen. Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste naadloze technologie en heeft een 4-weg stretch die niet alleen de kwaliteit van de pasvorm verhoogt, maar ook je mobiliteit tijdens de training. Bovendien heeft de productie van naadloze producten een geringe invloed op het wereldwijde milieu doordat de hoeveelheid stofresten tot een minimum wordt beperkt en zo de nood aan materiaalgebruik wordt verminderd.

    Met zijn brede elastiek aan de onderkant en rekbaar materiaal blijft deze sport-bh op zijn plaats en heeft hij een goede pasvorm. Stijlvolle details in de stof met ICIW-logo op de borst en de rug. Crossback en dubbele schouderbanden voor een stijlvolle look en een comfortabel ontwerp.

    - Goed ademend vermogen - 92% nylon, 8% spandex
    - ICIW-logo op borst en rug
    - Afneembare vullingen
    - Light support

    Beschikbaar in verschillende kleuren. Combineer met legging of top in dezelfde collectie voor de perfecte outfit.

    Het model op de foto is 177 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Zwart
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Ondersteuning: Light support
      Art.nr: 10496-001
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Define Cropped 1/4 Zip Black
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Black
    42€
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    49€
    Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    36
    L
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    25€ (39€)
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Seamless Pocket Tights Black
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Black
    69€
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€

    Reviews

    Bestsellers

    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    M S
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    35€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    39€
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Powder Blue
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Powder Blue
    42€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    M S
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    35€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America