Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue

39

Naadloze sport-bh met aanpasbare schouderbandje. Hoge ondersteuning.

Gekozen kleur: Donkerblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Divine Seamless Sports Bra Black
Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
Kies de maat
XS
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Hoge steun

    De sportbeha geeft hoge steun. Geschikt voor activiteiten van hoge intensiteit en hardlopen.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

    Aanpasbare bandjes

    Het kledingstuk heeft verstelbare schouderbanden, zodat je het kunt aanpassen voor de best mogelijke pasvorm.

    Voorgevormde cups

    De beha heeft voorgevormde cups voor de best mogelijke pasvorm. De cups zorgen voor goede steun zonder bewegingsbeperking.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Hoge steun

    De sportbeha geeft hoge steun. Geschikt voor activiteiten van hoge intensiteit en hardlopen.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

    Aanpasbare bandjes

    Het kledingstuk heeft verstelbare schouderbanden, zodat je het kunt aanpassen voor de best mogelijke pasvorm.

    Voorgevormde cups

    De beha heeft voorgevormde cups voor de best mogelijke pasvorm. De cups zorgen voor goede steun zonder bewegingsbeperking.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 163 cm en heeft maat S.

    Voel je geweldig. Deze collectie is perfect voor alle momenten, van zeer intensief sporten tot relaxt wandelen. Zowel de sportbeha als de legging zijn nauwsluitend en kleden mooi af. Ze bieden goede steun tijdens je dagelijkse workout.

    - SWEATTECH™ technologie
    - Reflecterend ICIW logo
    - 4-way stretch
    - 48% polyamide 45% polyester 7% elastaan
    - Verstelbare bandjes op de rug
    - Gevoerde cups
    - Veel steun

    Specificatie
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
      Ondersteuning: High support
      Art.nr: 11123-165
      Collection: Divine Collection
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Voel je geweldig. Deze collectie is perfect voor alle momenten, van zeer intensief sporten tot relaxt wandelen. Zowel de sportbeha als de legging zijn nauwsluitend en kleden mooi af. Ze bieden goede steun tijdens je dagelijkse workout.

      - SWEATTECH™ technologie
      - Reflecterend ICIW logo
      - 4-way stretch
      - 48% polyamide 45% polyester 7% elastaan
      - Verstelbare bandjes op de rug
      - Gevoerde cups
      - Veel steun

      Specificatie
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
        Ondersteuning: High support
        Art.nr: 11123-165
        Collection: Divine Collection
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Anderen kochten ook

      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless Sports Bra White
      XL S XS L
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Smash 2-in-1 Skirt Black
      M XS L S
      Smash 2-in-1 Skirt Black
      45€
      Smash Shorts White Men
      41
      M XL L S XXL
      Smash Shorts White Men
      35€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      35€
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      S
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      45€
      Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
      39€
      Classic Sports Bra Black
      L XL M XS
      Classic Sports Bra Black
      45€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless LS Crop Top White Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless Sports Bra White
      XL S XS L
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Smash 2-in-1 Skirt Black
      M XS L S
      Smash 2-in-1 Skirt Black
      45€
      Smash Shorts White Men
      41
      M XL L S XXL
      Smash Shorts White Men
      35€ (59€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom