&noscript=1" /> Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange | Koop sportkleding

Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange

35

Naadloze sport-bh met gekruiste rugbandjes. Mediumondersteuning.

Gekozen kleur: Donkerblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kies de maat
XS S M L
Koop een bijpassend product
Nieuw!
Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
L M S XS
Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
69€
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 163 cm en heeft maat S.

    De collectie Evolution is gemaakt om je verder te helpen in je training. Haal het beste uit jezelf met de naadloze technologie, de hoge taille en het sneldrogende materiaal dat behandeld is met onze eigen ontwikkelde SWEATTECH™ technologie. Altijd en in alle opzichten een Evolution!

    - SWEATTECH™ technologie
    - Reflecterend ICIW-logo
    - 4-way stretch
    - Flatterend design op de rug
    - Verwijderbare cups
    - Medium ondersteuning

    Specificatie
      Kleur: Donkerblauw
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Art.nr: 11841-024
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Beschrijving

    • De collectie Evolution is gemaakt om je verder te helpen in je training. Haal het beste uit jezelf met de naadloze technologie, de hoge taille en het sneldrogende materiaal dat behandeld is met onze eigen ontwikkelde SWEATTECH™ technologie. Altijd en in alle opzichten een Evolution!

      - SWEATTECH™ technologie
      - Reflecterend ICIW-logo
      - 4-way stretch
      - Flatterend design op de rug
      - Verwijderbare cups
      - Medium ondersteuning

      Specificatie
        Kleur: Donkerblauw
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Art.nr: 11841-024
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Reviews

      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Shop the look

      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€

      Shop the look

      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€

      Anderen kochten ook

      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      69€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      69€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Nieuw!
      Rush Seamless Tights Wmn Black
      XS
      Rush Seamless Tights Wmn Black
      79€
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      L M S XL XS XXL
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      79€
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      L M S XL XS XXL
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      69€

      Anderen kochten ook

      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      69€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      35€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      69€
      Nieuw!
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      69€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America