&noscript=1" /> Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange | Koop sportkleding

Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange

45

Naadloze sport-bh. Mediumondersteuning.

Gekozen kleur: Donkerblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kies de maat
XS S M L
Koop een bijpassend product
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 173 cm en heeft maat S.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie en het materiaal is rekbaar in vier richtingen, wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, allemaal om je training zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal is gemakkelijk te onderhouden, behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten, en pluist niet. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken deze kledingstukken perfect voor trainingen die flexibiliteit en mobiliteit vereisen.

    Als je een fan bent van onze Ombre-collectie heb je geluk, want dit is hetzelfde materiaal maar dan in een effen kleur.

    - SWEATTECH™ technologie
    - ICIW-logo op de voorkant
    - 4-way stretch
    - Flatterende gebreide details
    - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
    - Uitneembare cups
    - Medium steun

    Specificatie
      Kleur: Donkerblauw
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Ondersteuning: Medium ondersteuning
      Art.nr: 11854-105
      Collection: Nombre Collection
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Beschrijving

    • Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie en het materiaal is rekbaar in vier richtingen, wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, allemaal om je training zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal is gemakkelijk te onderhouden, behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten, en pluist niet. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken deze kledingstukken perfect voor trainingen die flexibiliteit en mobiliteit vereisen.

      Als je een fan bent van onze Ombre-collectie heb je geluk, want dit is hetzelfde materiaal maar dan in een effen kleur.

      - SWEATTECH™ technologie
      - ICIW-logo op de voorkant
      - 4-way stretch
      - Flatterende gebreide details
      - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
      - Uitneembare cups
      - Medium steun

      Specificatie
        Kleur: Donkerblauw
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Ondersteuning: Medium ondersteuning
        Art.nr: 11854-105
        Collection: Nombre Collection
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Reviews

      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Anderen kochten ook

      Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
      S XS
      Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
      45€
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      49€
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
      45€
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      45€
      Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
      L
      Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
      75€
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      45€
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      45€
      Nieuw!
      Rush Seamless Tights Wmn Black
      XS
      Rush Seamless Tights Wmn Black
      79€

      Anderen kochten ook

      Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
      S XS
      Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
      45€
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      49€
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
      45€
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      L M S XS
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      45€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America