Summer Sale

Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange

45 / 13

Naadloze sport-bh. Mediumondersteuning.

Gekozen kleur: Donkerblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
Kies de maat
XS
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Gemiddelde steun

    De sportbeha geeft gemiddelde steun. Geschikt voor activiteiten van gemiddelde intensiteit.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

    Uitneembare cups

    Deze beha heeft uitneembare bh-inzetstukken zodat je zelf kunt kiezen wat bij je past. Kan bij het wassen verwijderd worden.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Gemiddelde steun

    De sportbeha geeft gemiddelde steun. Geschikt voor activiteiten van gemiddelde intensiteit.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

    Uitneembare cups

    Deze beha heeft uitneembare bh-inzetstukken zodat je zelf kunt kiezen wat bij je past. Kan bij het wassen verwijderd worden.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 173 cm en heeft maat S.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie en het materiaal is rekbaar in vier richtingen, wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, allemaal om je training zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal is gemakkelijk te onderhouden, behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten, en pluist niet. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken deze kledingstukken perfect voor trainingen die flexibiliteit en mobiliteit vereisen.

    Als je een fan bent van onze Ombre-collectie heb je geluk, want dit is hetzelfde materiaal maar dan in een effen kleur.

    - SWEATTECH™ technologie
    - ICIW-logo op de voorkant
    - 4-way stretch
    - Flatterende gebreide details
    - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
    - Uitneembare cups
    - Medium steun

    Specificatie
      Kleur: Donkerblauw
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Ondersteuning: Medium ondersteuning
      Art.nr: 11854-105
      Collection: Nombre Collection
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie en het materiaal is rekbaar in vier richtingen, wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, allemaal om je training zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal is gemakkelijk te onderhouden, behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten, en pluist niet. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken deze kledingstukken perfect voor trainingen die flexibiliteit en mobiliteit vereisen.

      Als je een fan bent van onze Ombre-collectie heb je geluk, want dit is hetzelfde materiaal maar dan in een effen kleur.

      - SWEATTECH™ technologie
      - ICIW-logo op de voorkant
      - 4-way stretch
      - Flatterende gebreide details
      - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
      - Uitneembare cups
      - Medium steun

      Specificatie
        Kleur: Donkerblauw
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Ondersteuning: Medium ondersteuning
        Art.nr: 11854-105
        Collection: Nombre Collection
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Anderen kochten ook

      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      71
      XS L
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      13€ (45€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      L S XXL M XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      41
      L S XS M XL XXL
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      41€ (69€)
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S XS M XL
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      35€ (59€)
      Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
      41
      XL L
      Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Scrunch Pocket Biker Shorts Black Wmn
      51
      XS M XL L S
      Scrunch Pocket Biker Shorts Black Wmn
      27€ (55€)
      Classic V-shape Tight Shorts Black Wmn
      41
      L S XS M XL
      Classic V-shape Tight Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Gerecycleerde materialen
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      31
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      38€ (55€)

      Anderen kochten ook

      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      71
      XS L
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      13€ (45€)
      Nieuw!
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      L S XXL M XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      44€ (55€)
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      41
      L S XS M XL XXL
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      41€ (69€)
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S XS M XL
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      35€ (59€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom