Ombre Seamless Sports Bra Grey | Koop sportkleding aan iciw.nl
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Ombre Seamless Sports Bra Grey

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Onze Ombre-collectie bestaat uit een complete set met een legging, bh en top. Het comfortabele seamless-materiaal met stijlvolle details en coole ombrekleuren maken samen de perfecte outfit waarin je je niet alleen comfortabel en vrij voelt tijdens de training, maar ook opvalt tussen de rest! Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste seamless-technologie en vierwegsstretch wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, alles voor de beste trainingsresultaten.

    Het duurzame materiaal is gemakkelijk in onderhoud, vervaagt zelfs na vele wasbeurten niet en pilt niet. Het materiaal voert effectief zweet af en droogt snel. Het minimale aantal naden en de goede pasvorm helpen jou je trainingsprestaties te verbeteren. De 360 graden bewegingsvrijheid en het lichtgewicht materiaal maken deze sport-bh perfect voor trainingen waarbij flexibiliteit en bewegingsvrijheid belangrijk zijn.

    Bovendien is de productie van naadloze producten minder schadelijk voor het milieu omdat de hoeveelheid textielresten minimaal is en het gebruik van gekweekte katoen, wol en andere natuurlijke grondstoffen daardoor zo laag mogelijk blijft. Deze sport-bh heeft een halterrug en elastiek aan de onderkant. Delen van de stof zijn geribbeld voor een betere pasvorm en ontwerp. De opvulling in de cups is uitneembaar. Het functionele materiaal zorgt ervoor dat de bh ademend is en zorgt ervoor dat je je fris blijft voelen tijdens de training.

    - De opvulling in de cups is uitneembaar
    - Goed ademend vermogen
    - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
    - Medium support

    Verkrijgbaar in verschillende kleuren. Maak je outfit af met de andere kledingstukken uit de collectie.

    Het model op de foto is 172 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtgrijs
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Ondersteuning: Medium support
      Art.nr: 10637-001
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    39€

    Reviews

    Bestsellers

    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    L M XS
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    69€
    Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
    35€
    Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
    35€
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€

    Anderen kochten ook

    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    L M XS
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    69€
    Ombre Seamless LS Crop Top Ocean Blue Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Ocean Blue Wmn
    39€
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    L M XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    39€
    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    39€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America