&noscript=1" /> Define Ribbed Sports Bra Light Grey | Koop sportkleding aan ici
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 70.000 beoordelingen
  • Klimaatgecompenseerde leveringsmogelijkheden

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

ZOMERUITVERKOOP
Maattabel
Kies de maatXSSML
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - Rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo
    - SWEATTECH™
    - Verwijderbare vulling
    - Lage ondersteuning

    Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtgrijs
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Ondersteuning: Light support
      Art.nr: 11756-004
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    44€ (55€)
    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    30
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    48.30€ (69€)

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Beoordelingen

    Bestsellers

    ZOMERUITVERKOOP
    Define Cropped 1/4 Zip White
    25
    L M
    Define Cropped 1/4 Zip White
    33.75€ (45€)
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    55.20€ (69€)
    ZOMERUITVERKOOP
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    30
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    24.50€ (35€)
    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    20
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    31.20€ (39€)

    Anderen kochten ook

    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    44€ (55€)
    ZOMERUITVERKOOP
    Define Seamless Tights Black Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    47.20€ (59€)
    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    30
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    48.30€ (69€)
    Nieuw!
    ZOMERUITVERKOOP
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Blue
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Blue
    28€ (35€)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America