Deluxe Seamless Tank Top White | Koop sportkleding aan iciw.nl
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Deluxe Seamless Tank Top White

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSMLXL
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Wanneer alleen het beste goed genoeg is. De naadloze Deluxe-collectie is geweven in Portugal en gemaakt met de beste garens op de markt. Het superzachte materiaal dat rekbaar is in 4 richtingen heeft contrasterende reflecterende details en geeft je natuurlijk volledige bewegingsvrijheid, ongeacht de activiteit of training.

    - SWEATTECH™ technologie
    - Mesh-details voor geweldige luchtstroom
    - Reflecterend ICIW-logo
    - 4-way stretch
    - 100% polyamide

    Het model op de foto is 175 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Wit
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 92% Polyamide 8% Elastane
      Art.nr: 11175-002
      Collection: Deluxe Collection
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    L S XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    35€
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    L M S XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    35€
    Deluxe Seamless Stripe Tights Black
    S XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Black
    69€

    Reviews

    Bestsellers

    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    L XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    69€
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    L M S XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    39€
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    L S XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
    35€
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    L M S XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    35€

    Anderen kochten ook

    Deluxe Seamless Tank Top Black
    L M S XL XS
    Deluxe Seamless Tank Top Black
    39€
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    L XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Army Green
    69€
    Deluxe Seamless Stripe Tights Black
    S XS
    Deluxe Seamless Stripe Tights Black
    69€
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    L M S XL XS
    Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America