Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn

35

Mouwloos training-T-shirt van naadloze stof met gekruiste bandjes op de rug.

Gekozen kleur: Lichtblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
Everyday Seamless Tank Top White Wmn
Kies de maat
L Nog maar een paar op voorraad!
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Mesh details

    Het kledingstuk heeft panelen of details van een meshstof. Mesh is een geperforeerde of open gebreide stof die lucht en lichaamswarmte doorlaat, wat een licht en koel materiaal oplevert dat perfect is voor zweterige trainingen.

    Atletische pasvorm

    Het kledingstuk heeft een strakkere pasvorm voor optimale bewegingsvrijheid.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Mesh details

    Het kledingstuk heeft panelen of details van een meshstof. Mesh is een geperforeerde of open gebreide stof die lucht en lichaamswarmte doorlaat, wat een licht en koel materiaal oplevert dat perfect is voor zweterige trainingen.

    Atletische pasvorm

    Het kledingstuk heeft een strakkere pasvorm voor optimale bewegingsvrijheid.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

    De hoeksteen in je garderobe, een top waar je op kunt vertrouwen tijdens je zwaarste trainingen. Deze naadloze tanktop staat garant voor comfortabel en flexibel draagcomfort.

    - 92% polyamide en 8% elastaan
    - ICIW-logo
    - Zacht stretch materiaal
    - Mesh details voor een uitstekende ventilatie
    - SWEATTECH™
    - Sportieve pasvorm

    Specificatie
      Materialen: 92% Polyamide 8% Elastane
      Art.nr: 11694-109
      Collection: Everyday Collection
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • De hoeksteen in je garderobe, een top waar je op kunt vertrouwen tijdens je zwaarste trainingen. Deze naadloze tanktop staat garant voor comfortabel en flexibel draagcomfort.

      - 92% polyamide en 8% elastaan
      - ICIW-logo
      - Zacht stretch materiaal
      - Mesh details voor een uitstekende ventilatie
      - SWEATTECH™
      - Sportieve pasvorm

      Specificatie
        Materialen: 92% Polyamide 8% Elastane
        Art.nr: 11694-109
        Collection: Everyday Collection
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Anderen kochten ook

      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      43
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      39€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      29
      XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      25€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      S L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      69€
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      49€
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      XS M XL L S
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      35€
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      69€
      Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
      XL L
      Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
      45€

      Anderen kochten ook

      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      43
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      39€ (69€)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      29
      XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      25€ (35€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      S L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      69€
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      59€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom