Queen Mesh Tights Taupe Wmn | Koop sportkleding aan iciw.nl
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Queen Mesh Tights Taupe Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert effectief zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

    De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

    - 4-weg stretchmateriaal
    - ICIW reflecterend logo op linkerheup
    - Hoog ademend vermogen
    - Sneldroogfunctie
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 360° beweging
    - Volledige lengte

     

    Het model op de foto is 160 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtgrijs
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Art.nr: 10770-125
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    35€

    Reviews

    Bestsellers

    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    39€
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    35€
    Queen Mesh Sports Bra Neon Orange
    37
    L
    Queen Mesh Sports Bra Neon Orange
    22€ (35€)
    Queen Mesh 7/8 Tights Sky Blue Melange Wmn
    43
    XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Sky Blue Melange Wmn
    39€ (69€)

    Anderen kochten ook

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    35€
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America