Define Ribbed Tights Dark Sand Wmn | Koop sportkleding aan iciw
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op voorkant
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - Volledige lengte

    Het model op de foto is 174 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Bruin
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Art.nr: 11370-156
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€

    Reviews

    Bestsellers

    Define Seamless Cropped T-shirt Sage Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Sage Melange Wmn
    39€
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    39€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    35€
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
    69€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America