&noscript=1" /> Define Seamless Tights Graphite Wmn | Koop sportkleding aan ici
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 130.000 beoordelingen
  • 100% klimaatgecompenseerd

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Define Seamless Tights Graphite Wmn

Hoog getailleerde, naadloze legging.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
59
Kies de maat
XS S M L XL
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving

  • Geen zorgen, de nieuwe favoriete leggings zijn er! Onze Define naadloze leggings hebben minimale naden om het comfort en de mobiliteit tijdens de training te verhogen. Met hun hoge taille blijven ze op hun plaats en zitten ze ongelooflijk comfortabel.

    Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste naadloze technologie en heeft een 4-weg stretch die niet alleen de kwaliteit van de pasvorm verhoogt, maar ook je mobiliteit tijdens de training. Bovendien heeft de productie van naadloze producten een geringe invloed op het wereldwijde milieu doordat de hoeveelheid stofresten tot een minimum wordt beperkt en daardoor de nood aan materiaalgebruik wordt verminderd.

    De legging heeft, net als andere bijpassende kledingstukken in de collectie, details in de stof om het ontwerp te liften. ICIW-logo op de linkerheup en discreet ICIW-logo op de rechterpijp. Hoge taille voor een perfecte pasvorm.

    - 92% nylon, 8% spandex
    - Goed ademend
    - Hoge taille
    - ICIW-logo op heup en rechterpijp

    Beschikbaar in verschillende kleuren. Combineer met top- en sportbeha's in dezelfde collectie voor de perfecte outfit.

    Het model op de foto is 177 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Kleur: Donkergrijs
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Art.nr: 10493-016
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Define Cropped 1/4 Zip Graphite
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Graphite
    45€
    Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
    L
    Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    L
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    39€
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    L M XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    39€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    M XL L S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Reviews

    Bestsellers

    Nieuw!
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    39€
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
    39€
    Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    L S XS M
    Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    35€
    Define Adjustable Sports Bra Pink Melange
    M XS
    Define Adjustable Sports Bra Pink Melange
    39€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS XL
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS XL
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    M XL L S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America