Define Seamless Tights Mid Waist Black

59
Naadloze trainingslegging met middelhoge taille.
Gekozen kleur: Zwart
Beschikbaar in deze kleuren
Define Seamless Tights Mid Waist Black
Define Seamless Tights Mid Waist Dk Graphite
Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
Kies de maat
XS S M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Define Seamless Sports Bra Black
L S XS M XL
Define Seamless Sports Bra Black
35€
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 179 cm en heeft maat S.

    Naadloze trainingslegging met middelhoge taille. Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    De Define Seamless legging heeft, net als andere bijpassende kledingstukken in de collectie, details in de stof om het ontwerp te liften. ICIW-logo op de linkerheup en discreet ICIW-logo op de rechterpijp. Hoge taille voor een perfecte pasvorm.

    - 92% gerecycled nylon, 8% spandex
    - Goed ademend
    - Middelhoge taille
    - ICIW-logo op heup en rechterpijp

    Specificatie
      Gerecycleerde materialen: Ja
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Art.nr: 13038-001
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Naadloze trainingslegging met middelhoge taille. Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      De Define Seamless legging heeft, net als andere bijpassende kledingstukken in de collectie, details in de stof om het ontwerp te liften. ICIW-logo op de linkerheup en discreet ICIW-logo op de rechterpijp. Hoge taille voor een perfecte pasvorm.

      - 92% gerecycled nylon, 8% spandex
      - Goed ademend
      - Middelhoge taille
      - ICIW-logo op heup en rechterpijp

      Specificatie
        Gerecycleerde materialen: Ja
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Art.nr: 13038-001
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Define Adjustable Sports Bra Black
      36
      M XS L S
      Define Adjustable Sports Bra Black
      25€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      L
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      L S XS M XL
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      45€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      36
      L S XS M XL
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      XL L S XS M
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      S XXL M XS L
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      55€
      Nieuw!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Black
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Black
      39€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      XXL L S XS M XL
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      69€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tights Mid Waist Black
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Mid Waist Black
      59€

      Shop the look

      Define Adjustable Sports Bra Black
      36
      M XS L S
      Define Adjustable Sports Bra Black
      25€ (39€)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      L
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      45€
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      45€
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      L S XS M XL
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      45€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      36
      L S XS M XL
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      25€ (39€)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      XL L S XS M
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      S XXL M XS L
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      55€
      Nieuw!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Black
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Black
      39€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      XXL L S XS M XL
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      69€
      Define Seamless Sports Bra Black
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tights Mid Waist Black
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Mid Waist Black
      59€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Define Seamless Sports Bra White
      S XS L XL
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Pocket Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tights Mid Waist Dk Graphite
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Mid Waist Dk Graphite
      59€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom