&noscript=1" /> Divine Seamless Tights Mystic Blue | Koop sportkleding aan iciw
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 130.000 beoordelingen
  • 100% klimaatgecompenseerd

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Divine Seamless Tights Mystic Blue

Hoog getailleerde, naadloze trainingslegging.

Volle lengte.
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
69
Kies de maat
XS S M L
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Voel je geweldig. Deze collectie is perfect voor alle momenten, van zeer intensief sporten tot relaxt wandelen. Zowel de sportbeha als de legging zijn nauwsluitend en kleden mooi af. Ze bieden goede steun tijdens je dagelijkse workout.

    - SWEATTECH™ technologie
    - Reflecterend ICIW-logo
    - 4-way stretch
    - 48% polyamide 45% polyester 7% elastaan
    - Totale lengte
    - Hoge taille

    Het model op de foto is 170 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Donkerblauw
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
      Art.nr: 11124-165
      Collection: Divine Collection
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    S XS L M
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Reviews

    Bestsellers

    Divine Seamless Tights Black
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Black
    69€
    Divine Seamless Sports Bra Black
    S XS L M
    Divine Seamless Sports Bra Black
    39€
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    S XS L M
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€

    Anderen kochten ook

    Divine Seamless Tights Black
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Black
    69€
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    S XS L M
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    39€
    Divine Seamless Sports Bra Black
    S XS L M
    Divine Seamless Sports Bra Black
    39€
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America