&noscript=1" /> Dynamic Seamless Tights Black Wmn | Koop sportkleding aan iciw.
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 130.000 beoordelingen
  • 100% klimaatgecompenseerd

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Dynamic Seamless Tights Black Wmn

Naadloze trainingslegging met mesh-inzetstuk. Hoge taille en 7/8 Lengte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
69
Kies de maat
XS S M L
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • De Dynamic Collectie wordt geproduceerd met de nieuwste naadloze technologie en de collectie bestaat uit tanktops, crop tops, sportbeha's en leggings in effen kleuren. Ze hebben allemaal functionele details in mesh die ze ook een edgy look geven.

    - Details in gaas voor maximale ventilatie tijdens de training
    - Ontwerp dat je vorm verbetert
    - 4-weg stretch voor grote flexibiliteit
    - Hoge taille
    - ICIW logo in zilverkleur op de heup
    - Geproduceerd met minimale verspilling (voordeel van naadloos)
    - Wasadvies geweven aan de binnenkant

    Beschikbaar in verschillende kleuren. Bekijk de rest van de Dynamic Collection voor een complete set.

    Het model op de foto is 170 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Zwart
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Art.nr: 10247-001
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    35€

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Reviews

    Bestsellers

    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    M S
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    35€
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    L
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    69€

    Anderen kochten ook

    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    35€
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    M S
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    69€
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
    35€
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    L
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America