Summer Sale

Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange

Hoog getailleerde, naadloze trainingslegging.

Volle lengte.
Gekozen kleur: Donkerblauw
Beschikbaar in deze kleuren
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
51
XS
Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
17€ (35€)
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 163 cm en heeft maat S.

    De collectie Evolution is gemaakt om je verder te helpen in je training. Haal het beste uit jezelf met de naadloze technologie, de hoge taille en het sneldrogende materiaal dat behandeld is met onze eigen ontwikkelde SWEATTECH™ technologie. Altijd en in alle opzichten een Evolution!

    - SWEATTECH™ technologie
    - Reflecterend ICIW-logo
    - 4-way stretch
    - Enkellang
    - Hoge taille

    Specificatie
      Kleur: Donkerblauw
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Ondersteuning: Medium ondersteuning
      Art.nr: 11844-024
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • De collectie Evolution is gemaakt om je verder te helpen in je training. Haal het beste uit jezelf met de naadloze technologie, de hoge taille en het sneldrogende materiaal dat behandeld is met onze eigen ontwikkelde SWEATTECH™ technologie. Altijd en in alle opzichten een Evolution!

      - SWEATTECH™ technologie
      - Reflecterend ICIW-logo
      - 4-way stretch
      - Enkellang
      - Hoge taille

      Specificatie
        Kleur: Donkerblauw
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Ondersteuning: Medium ondersteuning
        Art.nr: 11844-024
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      17€ (35€)

      Shop the look

      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      17€ (35€)

      Anderen kochten ook

      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      17€ (35€)
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      17€ (35€)
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      51
      L XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      17€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      69
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      15€ (49€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      48€ (69€)
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      69
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      15€ (49€)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      51
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      27€ (55€)

      Anderen kochten ook

      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      17€ (35€)
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      51
      XS
      Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
      17€ (35€)
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      51
      L XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      17€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      69
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Faded Violet Melange Wmn
      15€ (49€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom