Ocean Recycled Tights Sky Blue Melange Wmn | Koop sportkleding
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Ocean Recycled Tights Sky Blue Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatL
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Gerecycled én heel mooi. De Ocean-collectie is gemaakt van 100% gerecycled materiaal, van wol tot garen. De kleding wordt grotendeels gemaakt van gerecycled afval uit de oceaan, voornamelijk visnetten, vandaar de naam. Door gecertificeerd gerecycled materiaal te gebruiken, blijven kwaliteit, ervaring en kenmerken gewaarborgd, ook als je voor 100% gerecycled kiest.

    - SWEATTECH™ technologie
    - Reflecterend ICIW-logo
    - Rekbaar in vier richtingen
    - 48% nylon 45% polyester 7% elastaan
    - Gemaakt van 100% gerecycled materiaal
    - Volledige lengte
    - Hoge taille

    Het model op de foto is 175 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtblauw
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 48% Nylon 45% Polyester 7% Elastane
      Art.nr: 11076-128
      Collection: Ocean Collection
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange
    L XS
    Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange
    35€

    Reviews

    Bestsellers

    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    L M XS
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    69€
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    L M S XS
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    35€
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    69€
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    L M S XS
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    35€

    Anderen kochten ook

    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    L M XS
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    69€
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    L M S XS
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    35€
    Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange
    L XS
    Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange
    35€
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America