Queen Mesh 7/8 Tights Grey Melange Wmn | Koop sportkleding aan
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 70.000 beoordelingen
  • Klimaatgecompenseerde leveringsmogelijkheden

Queen Mesh 7/8 Tights Grey Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert efficiënt zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

    De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

    - 4-weg stretch materiaal
    - ICIW reflecterend logo op de linkerheup
    - Hoog ademend vermogen
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 360° beweging
    - 7/8 lengte

    Het model op de foto is 163 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Donkergrijs
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Art.nr: 11143-455
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
    35€
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    69€

    Reviews

    Bestsellers

    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    L M XS
    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    35€
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    L S XS
    Queen Mesh Sports Bra Navy Melange
    35€
    Queen Mesh Sports Bra Burgundy Melange
    L XS
    Queen Mesh Sports Bra Burgundy Melange
    35€

    Anderen kochten ook

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    69€
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    35€
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    69€
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    69€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America