Queen Mesh 7/8 Tights Khaki Melange Wmn

Naadloze legging met mesh-inzetstukken 7/8-lengte en hoge taille

Gekozen kleur: Beige
Beschikbaar in deze kleuren
Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 177 cm en heeft maat S.

    All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert efficiënt zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

    De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

    - 4-weg stretch materiaal
    - ICIW reflecterend logo op de linkerheup
    - Hoog ademend vermogen
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 360° beweging
    - 7/8 lengte

    Specificatie
      Kleur: Beige
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Art.nr: 11141-126
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

      Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert efficiënt zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

      De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

      - 4-weg stretch materiaal
      - ICIW reflecterend logo op de linkerheup
      - Hoog ademend vermogen
      - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
      - 360° beweging
      - 7/8 lengte

      Specificatie
        Kleur: Beige
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Art.nr: 11141-126
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      Reviews

      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      49
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      25€ (49€)
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      49
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      25€ (49€)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      L S XS M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      69€
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      49
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      35€ (69€)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      55
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      25€ (55€)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      49
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      35€ (69€)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      55
      L M
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      25€ (55€)
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      51
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      29€ (59€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      49
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      25€ (49€)
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      49
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      25€ (49€)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      L S XS M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      69€
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      49
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      35€ (69€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America