&noscript=1" /> ICIW Seamless High Waist Grey Melange Tights Wmn

Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn

69 / 35

Naadloze legging met mesh-inzetstukken Volle lengte en hoge taille.

Gekozen kleur: Donkergrijs
Beschikbaar in deze kleuren
Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
Queen Mesh Tights Navy Melange Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kies de maat
XS M
Koop een bijpassend product
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
34
L XS
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
23€ (35€)
Technische aspecten
Technische aspecten
  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 163 cm en heeft maat XS.

    All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert effectief zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

    De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

    - 4-weg stretchmateriaal
    - ICIW reflecterend logo op linkerheup
    - Hoog ademend vermogen
    - Sneldroogfunctie
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 360° beweging
    - Volledige lengte

     

    Specificatie
      Kleur: Donkergrijs
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Art.nr: ICIW-455
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Beschrijving

    • All hail the queen! Queen Mesh is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. Met zijn supercomfortabele naadloze materiaal, stijlvolle en functionele mesh patroon en uitstekende pasvorm hoort hij thuis in elke workoutgarderobe.

      Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie, en het materiaal heeft vierwegs stretch wat je een ongelooflijke flexibiliteit geeft om je workouts zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten en is anti-pilling. Het materiaal voert effectief zweet af en droogt snel. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken de leggings perfect voor workouts waar je flexibel moet zijn.

      De collectie is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren zodat je je favoriet kunt vinden.

      - 4-weg stretchmateriaal
      - ICIW reflecterend logo op linkerheup
      - Hoog ademend vermogen
      - Sneldroogfunctie
      - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
      - 360° beweging
      - Volledige lengte

       

      Specificatie
        Kleur: Donkergrijs
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Art.nr: ICIW-455
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Reviews

      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Shop the look

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L XS
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)

      Shop the look

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L XS
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)

      Anderen kochten ook

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L XS
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
      34
      L S XS
      Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      55€
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      45€
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
      55€
      Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange
      45€
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      55€
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Powder Blue Melange
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Powder Blue Melange
      55€

      Anderen kochten ook

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      34
      L XS
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
      34
      L S XS
      Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
      23€ (35€)
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      55€
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      45€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America