Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn

69 / 39

Traininglegging van geribde naadloze stof. Hoge taille. Volle lengte.

Gekozen kleur: Lichtblauw
Beschikbaar in deze kleuren
Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Bright Orange
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Pale Blue
Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Spring Green
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
Kies de maat
L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

    U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op voorkant
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - Volledige lengte

    Specificatie
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Art.nr: 11760-217
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

      - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
      - rekbare en duurzame stoffen
      - ICIW-logo op voorkant
      - SWEATTECH™
      - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
      - Volledige lengte

      Specificatie
        Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
        Art.nr: 11760-217
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Anderen kochten ook

      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      69€
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      S L XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      69€
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      M L
      Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
      39€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S XS M XL L
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      41
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      29€ (49€)

      Anderen kochten ook

      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      69€
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      S L XS
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      35€
      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      41
      L S M XS
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      29€ (49€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom