&noscript=1" /> Define Ribbed Tights Light Grey Wmn | Koop sportkleding aan ici
  • Gratis verzending vanaf €49 & 365 dagen retourbeleid
  • Betaling via iDEAL
  • Meer dan 130.000 beoordelingen
  • 100% klimaatgecompenseerd

ICIW-familie ziet er geweldig uit!

Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn

Traininglegging van geribde naadloze stof. Hoge taille. Volle lengte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • U vroeg, wij leverden. Onze meest populaire collectie, Define Seamless, is er nu ook als geribbelde versie. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en tops in diverse trendy kleuren maken van de Define Seamless de favoriete lijn in workoutkleding voor diverse verschillende soorten training.

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op voorkant
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - Volledige lengte

    Het model op de foto is 170 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtgrijs
      Materialen: 92% Nylon, 8% Spandex
      Art.nr: 11759-004
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    55€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€

    ICIW-familie ziet er geweldig uit!

    Reviews

    Bestsellers

    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
    69€
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
    45€
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
    L M S
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
    55€
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    45€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Graphite Wmn
    59€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America