Ombre 7/8 Seamless Tights Grey Wmn | Koop sportkleding aan iciw
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Ombre 7/8 Seamless Tights Grey Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maat
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Onze Ombre-collectie bestaat uit een complete set met legging, bh en top. Het comfortabele naadloze materiaal samen met de stijlvolle details en de coole ombre kleur maken een perfecte outfit waar je je niet alleen beweegvrij en comfortabel in voelt tijdens de training, hij zorgt er ook voor dat je je onderscheidt van de menigte.

    Het kledingstuk is gemaakt met de nieuwste naadloze technologie en het materiaal is in 4-weg rekbaar, wat een ongelooflijke flexibiliteit geeft, alles om je training zo goed mogelijk te maken. Het duurzame materiaal is gemakkelijk te onderhouden, behoudt zijn kleur ondanks de vele wasbeurten, en pluist niet. Met minimale naden en een goede pasvorm helpt het kledingstuk je om je prestaties tijdens het sporten te verbeteren. 360 graden mobiliteit en lichtgewicht materiaal maken het shirt perfect voor trainingen waarbij je flexibel en mobiel moet zijn.

    De productie van naadloze producten heeft bovendien een geringe invloed op het milieu in de wereld door de hoeveelheid stofresten tot een minimum te beperken, waardoor er minder behoefte is aan verbouwde katoen, wol en andere natuurlijke grondstoffen. Dit shirt is kort en heeft een nauwsluitend ontwerp met mooie stretch. Sommige delen van de trui bestaan uit geribbelde stof die zorgt voor een betere pasvorm en uitstraling. Het functionele materiaal zorgt ervoor dat de trui goed ademt en daardoor niet te warm wordt tijdens het sporten en het zweet efficiënt transporteert.

    - 7/8 lengte - 48% polyamide, 45% polyester, 7% spandex
    - Goed ademend vermogen
    - Hoge taille

    Wij raden je aan je normale maat te kiezen of de kleinere maat als deze ertussen valt. Vanwege het mengsel in de stof adviseren wij het gebruik van onze Invisible string beige.

    Beschikbaar in verschillende kleuren. Combineer met bh en korte top in de serie voor een complete outfit.

    Het model op de foto is 172 cm en heeft maat XS.

  • Specificatie
    • Kleur: Lichtgrijs
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Art.nr: 10634-001
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    39€
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    35€

    Reviews

    Bestsellers

    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    L
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    69€
    Ombre Seamless LS Crop Top Ocean Blue Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Ocean Blue Wmn
    39€
    Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Ocean Blue
    35€
    Ombre Seamless Sports Bra Red
    29
    L XS
    Ombre Seamless Sports Bra Red
    25€ (35€)

    Anderen kochten ook

    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    L
    Ombre 7/8 Seamless Tights Ocean Blue Wmn
    69€
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    L M XS
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    69€
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    35€
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    L M XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Perfection Pink Wmn
    39€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America