Define Cropped 1/4 zip Coral

45 / 27

Cropped trui met lange mouwen en ¼-rits.

Gekozen kleur: Lichtrood
Beschikbaar in deze kleuren
Define Cropped 1/4 Zip Black
Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
Define Cropped 1/4 Zip Graphite
Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
Define Cropped 1/4 Zip Sand
Define Cropped 1/4 Zip Taupe
Define Cropped 1/4 Zip White
Define Cropped 1/4 zip Black/Black
Define Cropped 1/4 zip Coral
Define Cropped 1/4 zip Daisy Blue
Kies de maat
XS S M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Technische aspecten
  • Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Ritssluitingen

    Bij ICANIWILL hebben we er actief voor gekozen om alleen met SAB en YKK te werken. YKK werd in 1934 in Japan opgericht en is vandaag de grootste leverancier van ritssluitingen ter wereld. Jaar na jaar wint SAB prijzen voor zijn werk bij het ontwerpen en maken van producten van wereldklasse. Beide spelers zijn leiders in de vervaardiging en productie van hoogwaardige, vernieuwende en beproefde ritssluitingen, ritstrekkers en andere garnituren.

    Waarom YKK en SAB? Wij geloven in wat wij noemen het 'duurzame ontwerpproces', waarbij de keuze van de leveranciers van alle onderdelen van de kledingstukken samen bijdragen tot de levensduur van het kledingstuk. Door gevestigde en sterke spelers te kiezen in, bijvoorbeeld, ritssluitingen, draagt het bij tot een duurzaam en tijdloos ontwerp.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

Technische aspecten
  • Sweattech

    De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

    Ritssluitingen

    Bij ICANIWILL hebben we er actief voor gekozen om alleen met SAB en YKK te werken. YKK werd in 1934 in Japan opgericht en is vandaag de grootste leverancier van ritssluitingen ter wereld. Jaar na jaar wint SAB prijzen voor zijn werk bij het ontwerpen en maken van producten van wereldklasse. Beide spelers zijn leiders in de vervaardiging en productie van hoogwaardige, vernieuwende en beproefde ritssluitingen, ritstrekkers en andere garnituren.

    Waarom YKK en SAB? Wij geloven in wat wij noemen het 'duurzame ontwerpproces', waarbij de keuze van de leveranciers van alle onderdelen van de kledingstukken samen bijdragen tot de levensduur van het kledingstuk. Door gevestigde en sterke spelers te kiezen in, bijvoorbeeld, ritssluitingen, draagt het bij tot een duurzaam en tijdloos ontwerp.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 173 cm en heeft maat XS.

    Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    - 4-weg stretch materiaal in de nieuwste naadloze technologie om de beweeglijkheid tijdens je training te vergroten
    - ICIW-logo aan voorkant
    - ICANIWILL logo aan achterkant
    - YKK 1/4 rits aan voorkant
    - SWEATTECH™
    - Nauwsluitende pasvorm 
    - 92% Nylon, 8% Spandex

    Specificatie
      Kleur: Lichtrood
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Art.nr: 13077-111
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      - 4-weg stretch materiaal in de nieuwste naadloze technologie om de beweeglijkheid tijdens je training te vergroten
      - ICIW-logo aan voorkant
      - ICANIWILL logo aan achterkant
      - YKK 1/4 rits aan voorkant
      - SWEATTECH™
      - Nauwsluitende pasvorm 
      - 92% Nylon, 8% Spandex

      Specificatie
        Kleur: Lichtrood
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Art.nr: 13077-111
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      21€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      27€ (45€)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      41€ (69€)
      Define Cropped 1/4 Zip White
      40
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip White
      27€ (45€)
      Nieuw!
      Define Seamless Tights Coral
      41
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Coral
      35€ (59€)

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      36
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      38€ (59€)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      21€ (35€)
      Define Seamless Sports Bra Black
      29
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      25€ (35€)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      59
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      20€ (49€)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom