Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey

49

Hoog getailleerde, naadloze korte fietsbroek.

Gekozen kleur: Lichtgrijs
Beschikbaar in deze kleuren
Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Black
Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
Kies de maat
XS S M L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Gerecycleerde materialen
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
M XL L S XS
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
39€
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    Gerecycleerde materialen

    Het kledingstuk is geheel of gedeeltelijk gemaakt van gerecycleerde materialen, zie de specificaties voor meer details. Door gerecycleerde materialen te gebruiken maken we gebruik van de grondstoffen die al in omloop zijn. Als onderdeel van onze klimaatstrategie moet 80% van alle in onze producten gebruikte materialen tegen 2025 gerecycleerd zijn.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    Gerecycleerde materialen

    Het kledingstuk is geheel of gedeeltelijk gemaakt van gerecycleerde materialen, zie de specificaties voor meer details. Door gerecycleerde materialen te gebruiken maken we gebruik van de grondstoffen die al in omloop zijn. Als onderdeel van onze klimaatstrategie moet 80% van alle in onze producten gebruikte materialen tegen 2025 gerecycleerd zijn.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 176 cm en heeft maat S.

    Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
    - 92% gerecycled nylon, 8% spandex
    - Rekbare en duurzame stoffen
    - ICIW-logo op linkerheup
    - SWEATTECH™
    - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
    - 20 cm in zoom

    Specificatie
      Gerecycleerde materialen: Ja
      Kleur: Lichtgrijs
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Pasvorm: Tight fit
      Art.nr: 13025-008
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      - In vier richtingen rekbare stof met de nieuwste naadloze technologie voor meer mobiliteit tijdens je workout
      - 92% gerecycled nylon, 8% spandex
      - Rekbare en duurzame stoffen
      - ICIW-logo op linkerheup
      - SWEATTECH™
      - Hoge taille voor een perfecte pasvorm
      - 20 cm in zoom

      Specificatie
        Gerecycleerde materialen: Ja
        Kleur: Lichtgrijs
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Pasvorm: Tight fit
        Art.nr: 13025-008
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      45€
      Nieuw!
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Black
      XL XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Black
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      M XS L XL S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      XS M XL L S
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      69€

      Shop the look

      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      45€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      45€
      Nieuw!
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Black
      XL XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Black
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      M XS L XL S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      39€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      XS M XL L S
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      69€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      69€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      XS L S M
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      39€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      L XL S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      59€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      XS M XL L S
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      69€
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      55€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      XS L S M
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Gerecycleerde materialen
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      39€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom