Define Seamless Cropped T-shirt Coral

39

Naadloos cropped T-shirt

Gekozen kleur: Lichtrood
Beschikbaar in deze kleuren
Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Black/Black
Define Seamless Cropped T-shirt Coral
Define Seamless Cropped T-shirt DK Teal Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Daisy Blue
Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Lemon Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Sage Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
Kies de maat
XS S M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Koop een bijpassend product
Define Seamless Tights Coral
L S XS M XL XXL
Define Seamless Tights Coral
59€
Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

Technische aspecten
  • Naadloos

    Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien.

    Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid.

    Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.

    Groot ademend vermogen

    Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.

    4-way stretch

    Het materiaal is zowel verticaal als horizontaal rekbaar, wat verbazingwekkende soepelheid en elasticiteit geeft. Het laat volledige beweging toe om je training zo goed mogelijk te laten verlopen.

  • Beschrijving
  • Levering
  • Het model op de foto is 173 cm en heeft maat XS.

    Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

    Een crop top die alles waard is! Dit shirt past perfect op het lichaam, heeft een comfortabel elastisch gevoel en een strak design. Stijlvolle details in de stof versterken het ontwerp nog meer!

    Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste naadloze technologie en heeft een 4-weg stretch die niet alleen de kwaliteit van de pasvorm verhoogt, maar ook je mobiliteit tijdens de training. 

    - Goed ademend
    - ICIW-logo
    - 4-weg stretch

    Combineer hem met legging en een sportbeha uit dezelfde collectie voor de perfecte outfit.

    Specificatie
      Kleur: Lichtrood
      Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
      Art.nr: 13079-111
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

      Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



    • Beschrijving

    • Define Seamless is een van onze meest populaire collecties, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom. De naadloze stof is zacht, rekbaar en plooibaar, waardoor het kledingstuk veel bewegingsvrijheid en een goede pasvorm geeft. Leggings, sportbeha's en topjes in verschillende trendy kleuren maken van Define Seamless de favoriete lijn in sportkleding voor uiteenlopende soorten training

      Een crop top die alles waard is! Dit shirt past perfect op het lichaam, heeft een comfortabel elastisch gevoel en een strak design. Stijlvolle details in de stof versterken het ontwerp nog meer!

      Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste naadloze technologie en heeft een 4-weg stretch die niet alleen de kwaliteit van de pasvorm verhoogt, maar ook je mobiliteit tijdens de training. 

      - Goed ademend
      - ICIW-logo
      - 4-weg stretch

      Combineer hem met legging en een sportbeha uit dezelfde collectie voor de perfecte outfit.

      Specificatie
        Kleur: Lichtrood
        Laundry: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren.
        Art.nr: 13079-111
      • Levering

      • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

        De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

        Retourneren mogelijk binnen 365 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.



      ICIW-familie ziet er geweldig uit!

      Reviews

      Shop the look

      Define Cropped 1/4 zip Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Cropped 1/4 zip Coral
      45€
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      49€
      Define Seamless Cropped T-shirt Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Coral
      39€
      Define Seamless LS Crop Top Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Coral
      39€
      Define Seamless Sports Bra Coral
      S XS XL XXL
      Define Seamless Sports Bra Coral
      35€
      Define Seamless Tights Coral
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Coral
      59€

      Shop the look

      Define Cropped 1/4 zip Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Cropped 1/4 zip Coral
      45€
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      49€
      Define Seamless Cropped T-shirt Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Coral
      39€
      Define Seamless LS Crop Top Coral
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless LS Crop Top Coral
      39€
      Define Seamless Sports Bra Coral
      S XS XL XXL
      Define Seamless Sports Bra Coral
      35€
      Define Seamless Tights Coral
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Coral
      59€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      XS L S M
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      L XL S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      39€
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Biker Shorts Wmn Coral
      49€
      Define Seamless Tights Coral
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Tights Coral
      59€
      Define Seamless Sports Bra Coral
      S XS XL XXL
      Define Seamless Sports Bra Coral
      35€

      Anderen kochten ook

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S M XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      59€
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      XS L S M
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      49€
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      35€
      Define Seamless Sports Bra White
      L XL S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      35€

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom