0 / 0
Few in stock
Omschrijving
Fleece met lange mouwen en rits. Mercury fleece met rits is de perfecte long sleeve om in te hardlopen en andere outdoor trainingen te doen. It's gevoerd met een zachte warme fleece met een hoge kraag, heeft reflecterende strepen langs de rits en duimgaten onderaan de mouwen. De zakken aan de zijkant zitten verborgen in de zijnaad en de achterkant is iets langer voor volledige dekking.
- 87% gerecycled polyester 13% spandex
- ICIW reflecterend logo aan de voorkant
- Rits aan de zijkant met reflecterende strepen
- Zakken aan de zijkant met verborgen ritsen
- Mouwen met duimgaten
Bezorging en retouren
We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.
De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.
Retourneren mogelijk binnen 30 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.







