Define Seamless Tights Grey Melange Wmn | Koop sportkleding aan
  • Gratis internationale verzending voor alle bestellingen vanaf €49
  • Veilig betalen
  • Meer dan 20.000 beoordelingen
  • 365 dagen retourbeleid

Define Seamless Tights Grey Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Maattabel
Kies de maatXSSML
Goederen die voor 13.00 uur zijn besteld, worden nog dezelfde dag verzonden!
Beschikbaar in deze kleuren
  • Beschrijving
  • Geen zorgen, de nieuwe favoriete leggings zijn er! Onze Define naadloze leggings hebben een lengte van 7/8 en minimale naden om het comfort en de mobiliteit tijdens de training te verhogen. Met hun hoge taille blijven ze op hun plaats en zitten ze ongelooflijk comfortabel.

    Het kledingstuk is voorzien van de nieuwste naadloze technologie en heeft een 4-weg stretch die niet alleen de kwaliteit van de pasvorm verhoogt, maar ook je mobiliteit tijdens de training. Bovendien heeft de productie van naadloze producten een geringe invloed op het wereldwijde milieu doordat de hoeveelheid stofresidu tot een minimum wordt beperkt en daardoor de behoefte aan materiaalgebruik wordt verminderd.

    De legging heeft, net als andere bijpassende kledingstukken in de collectie, details in de stof om het ontwerp te liften. ICIW-logo op de linkerheup en discreet ICIW-logo op de rechterpijp. Hoge taille voor een perfecte pasvorm.

    - 57% Nylon, 22% Polyester, 8% Spandex
    - Goed ademend
    - Hoge taille
    - ICIW-logo op heup en rechterpijp

    Beschikbaar in verschillende kleuren. Combineer met top- en sportbeha's in dezelfde collectie voor de perfecte outfit.

    Het model op de foto is 174 cm en heeft maat S.

  • Specificatie
    • Kleur: Donkergrijs
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialen: 57% Nylon, 35% Polyester 8% Spandex
      Art.nr: 11013-026
    • Levering
    • We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling.

      De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces.

    • Helpen?
    • FAQ
      Over ons
      Contact

    Shop the look

    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    39€
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    39€
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    69€
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    35€
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    59€

    Reviews

    Bestsellers

    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    69€
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    39€
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    42€
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    69€

    Anderen kochten ook

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    35€
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    59€
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    35€

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America