0 / 0

Stride Dri-Release T-shirt Dark Grey

39€

49€

(-20%)

Training T-shirt van mesh materiaal.

Kleur: Dark Grey

Kleur: Dark Grey

Maat

Omschrijving

  • 81% gerecycled polyester, 14% katoen, 5% elastaan
  • Lichtgewicht, ademend mesh materiaal
  • Gebogen zoom en zijnaden die naar voren zijn verplaatst voor een flatterende look
  • Achterkant langer dan de voorkant
  • ICIW-logo op de voorkant

T-shirt in een mesh materiaal. De Stride T-shirt is gemaakt voor intensieve sportschooltrainingen. Het is gemaakt van een dun en licht mesh materiaal met een katoenen gevoel dat ademt en je koel houdt. Gebogen zoom en zijnaden die naar voren zijn verplaatst voor een flatterende look. ICIW-logo op de voorkant. Achterkant langer dan de voorkant. DRI-RELEASE: 81% gerecycled polyester, 14% katoen, 5% elastaan.

We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling. De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces. Retourneren mogelijk binnen 30 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.

Technische aspecten

Technische functies

Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.
Het kledingstuk is geheel of gedeeltelijk gemaakt van gerecyclede materialen, waardoor er minder nieuwe hulpbronnen nodig zijn en de impact van de producten op het milieu wordt verminderd.

Materiaalsamenstelling: 81% gerecycled polyester, 14% katoen, 5% elastaan Wasserij: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelnr: 13705-005

Sustainability

Gerecycleerde materialen

We geven de voorkeur aan gerecyclede boven nieuwe materialen. Het hergebruiken van bestaande materialen voorkomt dat afval op stortplaatsen belandt, bespaart energie en verlaagt de koolstofuitstoot die gepaard gaat met de productie van grondstoffen. De keuze voor gerecyclede stoffen ondersteunt een circulaire economie, bevordert een meer verantwoorde consumptie en een duurzamere mode-industrie.

Style with